سومین کنگره ملی طب حیوانات همراه توسط جامعه دامپزشکان ایران و با همکاری دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و حمایت و حضور سازمان ها و نهادهای دولتی و دانشگاهی  در روزهای 11 الی 13 مهرماه 98 در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

این کنگره پذیرای پژوهشگران، اساتید، دامپزشکان، کارشناسان و دانشجویان دامپزشکی وعلوم دامی بوده و تمرکز آن بر بیماری ها، بهداشت و تغذیه حیوانات همراه که ازپیدایش خلقت درکنار انسان بوده اند با تاکید برمطالعات وروشهای نوین تشخیص، درمان و پیشگیری بیماریها در اسب، دامهای کوچک (سگ و گربه)، حیوانات اگزوتیک و پرندگان و ماهیان زینتی می باشد.

همزمان با برگزاری کنگره به منظور معرفی توانمندی ها و امکانات شرکت های مرتبط ، نمایشگاهی نیز برگزار می گردد.


محورهای اصلی کنگره عبارتند از:

اســب:  بيماري هاي داخلي، بيماري هاي عفوني، بيهوشي و جراحي، ارتوپدي و بيماريهاي اندام حركتي، كلينيكال پاتولوژي و سيتوپاتولوژي، مامايي و بيماريهاي توليد مثل، تغذيه، تصوير برداري تشخيصي، طب ورزشي

دامهاي كوچك (سگ و گربه): بيماريهاي عفوني، بيماري هاي قلب و عروق، بيماريهاي چشم، بيماري هاي پوست و دستگاه پوششي، بيهوشي و جراحي، ارتوپدي، مامايي و بيماري هاي  توليد مثل، تشخيص و درمان اختلالات ستون مهره ها، طب اورژانس، تغذيه

حيوانات اگزوتيك ، ماهیان و پرندگان زينتي:  بيماري هاي عفوني و غير عفوني پرندگان زينتي، بهداشت و بیماری های ماهیان زینتی ، جراحي و بيهوشي پرندگان زينتي و شكاري، بيماريها و تكنيك هاي تشخيصي در حيوانات اگزوتيك، بيهوشي و مقيد سازي حيوانات اگزوتيك، تغذيه و اختلالات متابوليك در حيوانات اگزوتيك، تصوير برداري تشخيصي

از عموم متخصصین ، اساتید ، دانشجویان و علاقمندان ، موسسات و مراکز دامپزشکی دعوت می گردد تا در مهلت تعیین شده نسبت به ارسال خلاصه مقالات خود در یکی از محورهای ذکر شده و ثبت نام در کنگره و نمایشگاه اقدام نمایند.


 اطلاعیه مهم 

برنامه سخنرانی ها

برنامه پانل ها در یک نگاه

برنامه پوسترها

راهنمای تهیه و نصب پوستر -  فایل نمونه 

نتایج داوری مقالات - 25 شهریور

-         نویسندگان مسئول مقالات پذیرفته شده تا روز دوشنبه 25 شهریور ماه فرصت دارند نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام  و  ارسال تصویر فیش واریزی با ذکر کد مقاله به  دبیرخانه کنگره  ( ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا فکس 02144036308( اقدام نمایند.

-         نویسندگان مسئولی که بیشتر از 3 مقاله ایشان پذیرفته شده است می بایست به ازای هر 3 مقاله یک بار هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند و یا نسبت به تغییر نویسنده مسئول اقدام نموده و نویسنده مسئول جدید ثبت نام نماید.

-         به نویسندگان همکار مقالات پذیرفته شده که ثبت نام نمایند ، در صورتی که مقاله پذیرفته شده ارائه گردد ،گواهی ارائه مقاله اعطا خواهد شد.


شرکت در "سومین کنگره طب حیوانات همراه"( کد 98001200041200) ، هر روز دارای 5 امتیاز بازآموزی و ارائه مقاله (درصورت حضور) نیز دارای 5 امتیاز بازآموزی (حداکثر 2 مقاله) برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی در مقطع دکتری و بالاتر می باشد. تلفنهای تماس با دبیرخانه کنگره و نمایشگاه 

44036308 - 44036318 

Back to top